Aaa..zaszalałam :) Dawno nie robiłam kolorowego, kreatywnego makijażu i w końcu się wyżyłam! Jak to podsumowałam już po zmalowaniu- taki tam makijaż na randkę ;) Na ustach pomadka z Golden Rose, która robi szał- albo się ją kocha, albo nienawidzi.. ja pokochałam <3
Kosmetyki:
podkład- Revlon colorstay do skóry normalnej/suchej nr 150
puder- bambusowy Hean nr 500
brwi- czerwony pigment Kobo + dureline + konturówka w żelu (pomada) Inglot nr 13
cienie- żółty Kobo nr 146, pomarańczowy Kobo nr 147, czerwony Inglot nr 366, ceglasty Kobo nr 142, czarny Zoeva yours naturally, brązy- Morphe brushes 350, zieleń w kąciku Inglot nr 412
baza pod cienie- kredka NYX jumbo milk
eyeliner- Golden rose black style liner
rzęsy- Aliexpress
kredka czarna- Inglot khol
brązer- brązowy cień Sigma + Vita liberata
róż- Zoeva he loves my maybe
rozświetlacz- my Secret
pomadka- Golden rose liquid matte lipstick nr 10 + czarny cień








Dawno żaden makijaż nie zrobił na mnie takiego wrażenia wow dobra robota jak nauczylas się robić makijaż? Jak się zaczęło?
OdpowiedzUsuńŚwietna kolorystyka, ciepłe oczko i "trupie" usta rewelacyjnie wyglądają razem
OdpowiedzUsuńNie rozumiem tego zachwytu nad tym kolorem ;)
OdpowiedzUsuńMakijaż oczu przepiękny ! Zaszalałaś i super wyszło :))
Jej piękny makijaż ;) świetna robota ;)
OdpowiedzUsuńZaszalałaś :)
OdpowiedzUsuńŚwietnie - kolorowo i oryginalnie.
OdpowiedzUsuńTeż mi się podoba kolorystyka.
OdpowiedzUsuńkreatywnie- kolorowo ;) nie kreatywno
OdpowiedzUsuńPiękna kolorystyka, makijaż bomba! Uwielbiam takie kreatywne Makjaże :)
OdpowiedzUsuńPiękny makijaż:)
OdpowiedzUsuńwow super:)
OdpowiedzUsuń